PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127271}

Dziwka

Yo puta
4,8 3 997
ocen
4,8 10 1 3997
Dziwka
powrót do forum filmu Dziwka

... ale nie ufam filmom z Denise Richards ?! Po drugie Hiszpańska produkcja a amerykańskie gwiazdki ?! Jestem pełna obaw !:)

Sloper_1981

a ja obejrze to ze względu na Denise Richards właśnie.. :) - zostawmy jej grę aktorską, nikt tego nie oczekuje hehe.

Aristosek

Hmmm... Jak dla niej masz oglądać, to lepiej obejrzyj coś, co już widziałeś. Tutaj Denise jest mało.

The_Perfect_Drug

Obejrzałem - fakt - mało tutaj Denise. Przy okazji przypomniałem sobie podobny (pseudodokument) film z 'ery VHS' o tej samej tematyce - nie pamiętam tytułu niestety. Szkoda, że twoją wypowiedź przeczytałem dopiero dziś - zaoszczędziłbym czas i obejrzałbym coś innego z rzeczy zawalających dysk, lub przypomniał sobie 'Dzikie żądze' gdzie Denise była hmm.. bardzo apetyczna ;). Szczególnie, że na filmwebie jest kilka osób o podobnych (chyba) gustach, których wypowiedzi nie lekceważę. Pozdrawiam.

Aristosek

Nie mieliśmy chyba okazji rozmawiać jeszcze (?), także sądziłem, że i tak obejrzysz. Szkoda, że ten wątek fabularny w tym filmie jest taki płyciutki i właściwie ani Richards ani Hannah nie mają nic do grania (a także nie rozbierają się, bo to stanowiłoby jeszcze jakiś plus, heh;)) Natomiast film sam w sobie jest po prostu nudny, monotonny i właściwie nie wzbogaca widza w żadne nwoe informacje, ciekawostki nawet. Rozrywka to to też żadna. Także nie wiem, po co go oglądać:)

The_Perfect_Drug

hannah sie nie rozbiera ??? eeee to nie ogladam.....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones