PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127271}

Dziwka

Yo puta
4,8 3 997
ocen
4,8 10 1 3997
Dziwka
powrót do forum filmu Dziwka

ciekawy

ocenił(a) film na 8

warto obejrzeć chociażby dla uzmysłowienia sobie czym ta praca dla tych dziewczyn jest. świat przedstawiony w tym filmie daje nam lepszy obraz tego zawodu, pozwala zmienić opinie na temat prostytucji. film albo się podoba albo nie, mi się podobał.

ocenił(a) film na 2
gama

Szanuję to, że Ci się ten film podobał, ale co twoim zdaniem ten film przedstawił? Bo dla mnie pokazał to, iż jedna dziewczyna pragnęła zostac królową dziwek, a druga robiła to dla łatwych pieniędzy. Zaś jeszcze inna robiła to dlatego, że zaczęła w młodości i teraz nie ma siły już szuka innej pracy. To najbardziej utkwiło mi w pamięci, bo oglądałam go dawno. Niestety nic więcej. Co ten film pokazał twoim zdaniem??? Bo moim to nic oprócz tego, że pokazuje jak pracuje prawdziwa dziwka. Ale to chyba każdy wie i bez tego filmu. Jednym słowem to był on durny, nudny i bez żadnego przesłania. A to, że Ci się podobał to szanuję, bo o gustach się nie dyskutuje. Tyle, że ten film nie pokazywał jaki naprawdę jest ten zawód dla kobiet.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones