PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10044271}

Spy × Family Code: White

Gekijōban Spy × Family Code: White
7,0 444
oceny
7,0 10 1 444
Spy × Family Code: White
powrót do forum filmu Spy × Family Code: White

Ciekawi mnie to, jak wygląda dystrybucja tego filmu anime w naszym kraju:
- Multikino wyświetli film 3 razy w ciągu dnia
- Helios raz dziennie i to nie we wszystkich kinach
- Cinema City na razie nie ma w planach.

I weź tu człowieku oglądaj coś z legalnego źródła.

ocenił(a) film na 7
Shadow_5

CC też ma w planach ma bo jest już w zapowiedziach w apce z premierą 26 kwietnia

Metalizer7734

Wiem. Dzisiaj mi potwierdzili, że będzie i Spy x Family i Lupin III. Miejmy nadzieję, że we wszystkich kinach będzie. Bo Helios zawalił po całości i są kina, gdzie nie wyświetlają tych filmów. I jeszcze się tłumaczą, że muszą wybierać między gorącymi premierami (akurat w tych datach nie ma takowych).

Shadow_5

Kino Nowe Horyzonty Wrocław ma ❤️

serkulka

Na szczęście Cinema City ma w swoim repertuarze. Tak samo jak filmy studia Ghibli

Shadow_5

To tak jak było z Kapitanem Bombą, miała być premiera kinowa, a był tylko jeden seans o północy, i to z puszczonymi wszystkimi odcinkami...
Ale Star Wars 9 mimo pustych sal, mogli puszczać i puszczać.

Bilet95

Tak to niestety jest. Coś, co jest popularne i przyciągnie kilkadziesiąt widzów, puszcza się w wybranych kinach. Ale np. Kung Fu Panda 4, która już ponad 2 miesiące jest w kinach i pewnie przychodzi jakaś mama z dzieckiem, albo nikt, puszczane jest po dwa razy.

Shadow_5

Nie popularne, tylko producent płaci przekupuje kina do ciągłego puszczania. Tak było ze wspomnianym przeze mnie SW9, które mimo braku widzów, wciąż było puszczane, byleby dopić do "sukcesu" finansowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones