Denise RichardsI

Denise Lee Richards

6,9
4 599 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denise Richards

no tak pani Richards to nadaje się tylko do filmów XXX i lepiej jest dla wszystkich gdy nie otwiera buzi bo aktorzyna to kiepska

drabcio27

Zalezy ...bo sa ludzie,ktorzy od kina oczekuja tylko rozrywki i cieszą sie jesli przy okazji trafi sie jakas fajna "dupa",nie twierdze,ze ja sie do nich zaliczam :)
Powiem tak - mialam to szczescie,ze zbyt wiele filmow z tą panią nie widzialam . Jej umiejetnosci aktorskie są marne ,a filmy ,w ktorych gra jeszcze gorsze . Jedynym jej atutem jest uroda - niezbyt oryginalna,ale jednak ;P

rox16

niezbyt oryginalna? nigga please,mając tak pełny i zmysłowy uśmiech i wspaniałe oczy jest właśnie oryginalna,umiejętności aktorskie pomijam,ale nie można jej odmówić oryginalnego typu urody

drabcio27

Zgadzam się w 100%, filmy dla dorosłych to powinna byc domena tej słabej aktoreczki.

drabcio27

Przesadzacie. Nie jest może wybitną aktorką, ale taką ostatnią też nie. Świetnie sprawdza się w komediowym repertuarze. A poza tym, co by nie gadać, to jest jedną z piękniejszych kobiet. Co nie dogra to dowygląda :)

drabcio27

Idealny wybór do filmów o Barbie. Mam wrażenie, że cała jej osobowość to efekt chorobliwej fascynacji Barbie w dzieciństwie.

Scumkill

A ja zgadzam się s Grabciem - ona jest idealna do filmów XXX

drabcio27

Też jej nie lubię oglądać . Ona + Frances O'Connor to moje dwie znienawidzone aktorki, które po prostu unikam

drabcio27

a dla mnie Denise to po prostu śliczna dziewczyna, zajebiście sexowna w "Dzikich Żądzach", gdzie wypadła naprawdę dobrze. nie oczekujmy od niej cudów, ona nadrabia wyglądem i każdy o tym wie, ale chyba żaden mężczyzna nie może powiedziec, że nie jest po prostu przepiękną kobietą:)

dresik

nie jest.mam nadzieję, że nie zbiłem Twojej bańki.

użytkownik usunięty
Esperal

http://images.starpulse.com/pictures/2009/02/02/previews/Denise%20Richards-ALO-0 56282.jpg się jej trochę już posypało.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones