Denise RichardsI

Denise Lee Richards

6,9
4 606 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Denise Richards
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
konrii_2

Konrii, miło cię znowu widzieć :D Zapraszam na blog, specjalnie dla ciebie zrobię tam temat poświęcony Arnoldowi Schwarzegenerowi i Jean-Cloude Van Damme.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
konrii_2

Moim zdaniem ona jest całkiem ładna, wiem jednak, że każdemu może się podobać coś innego. crdk nie napisał, że jest szkaradna, tylko że Jego zdaniem nie jest symbolem piękności i seksu (tylko trochę ironicznie). To co mnie jednak najbardziej uderzyło to Twoje wypowiedzi, które są żenujące. Po co robisz coś takiego: "????????????????", "pedzioooooooo", "jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeee". Nie uważasz, że to jest trochę dziecinne i niedojrzałe? Wydaje mi się, że gdybyś napisał to tak: "?", "pedzio", "jasne" to każdy i tak by to zrozumiał, no ale czego się spodziewam od kogoś kto ma w ulubionych około 500 filmów i to sporo takich jak na przykład "Power Rangers" (chyba dodajesz wszystkie filmy jakie widziałeś).

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

ostatnio widziałam ją w "Love actually" jak na 30 lat nie wyglądała spektakularnie. normalna laska tyle że zadbana. Nie wygląda też specjalnie młodo. Co nie zmienia faktu , że jest ładna, sympatyczna i takie tam :-)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty

Dla mnie też nie jest

sliczna jest uosobienie piekna i kazdy to mowie, a wam sie nie podoba ... to co wam sie podoba transwestytka?

Speedway

A dla mnie to ona wygląda jak klasyczna blond idiotka, coś strasznego.

wrzos09

Według mnie Richards jest jedną z najpiękniejszych kobiet świata. Jest klasycznie ładna - duże niebieskie oczy, wydatne usta, wspaniały uśmiech i bardzo zgrabna sylwetka robią wrażenie. Poza tym ma w sobie coś takiego sympatycznego. Myślę, że niejeden mężczyzna dałby się pokroić za randkę z dziewczyną o takiej urodzie.

zgadzam się..zastanawiam się czemu ludzie piszą tu o naturalnym pięknie,skoro dziewczyna przeszła wiele operacji plastycznych zaczynając od piersi,a kończąc na nosie,który już wygląda jak u Michaela Jacksona..eh no ale może facetów to pociąga.

Co do aktorstwa,to podoba mi się jej gra,zawsze robi wrażenie sympatycznej i wesołej osoby.

użytkownik usunięty
awrel

Denise ma urodę króliczkową, typu Barbie, jest słodką laleczką i nie ma co ukrywać. Są jednak panowie, którym się takie kobiety podobają. Natomiast już zupełnym chamstwem i bezsensem jest nazywanie p****em kogoś, kto nie lubi danego typu urody. To świadczy o braku gustu o wiele bardziej niż upodobania co do kobiecego wyglądu.

użytkownik usunięty

A w Drop Dead Gorgeous była świetna :)

...................

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
androgenius

MISTRZ :D. I to podsumowanie! :D

androgenius

oj, jaka piękna ta wypowiedź :)))))

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Sebosmen

skad ja mam to wiedziec.

obejrzyj sobie odcinek przyjaciół gdzie pojawia się młodziutka - miodzio

niestety nie starzeje się najpiękniej

perun_6

I może wlaśnie w tym "starzeniu się nie najpiękniejszym" sęk? Że zarówno w 2007 roku (kiedy zostal zalożony niniejszy temat),a tym bardziej dziś może i trudno dostrzec w Denise to jak bardzo byla sexy na wysokości roku-dajmy na to-1998 (w filmie "Dzikie żądze" chociażby).Ktoś napisal wtedy,że wygląda jak amerykańska Królowa Cheerleaderek.Zresztą rzućta okiem sami...:
http://www.widedesktopwallpapers.net/celebs/images/denise_richards_46.jpg

użytkownik usunięty

O gustach się nie dyskutuje ale dla mnie - preferującemu mulatki z pięknymi dużymi brązowymi oczami, Denis to absolutnie seks bomba i naprawdę piękna dziewczyna, choć blondynki to nie mój typ, to ona jest świetna. A gdy pojawiła się w serialu Przyjaciele czy w Dżejmsie Bondzie to wrażenie wywarła na mnie niesamowite

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ok misiaczku dorosły Ty mój. Odpowiedź nie była skierowana do Ciebie bezpośrednio, więc proszę, zażyj sobie walerianki. Kto nazywal ludzi "pedałami" ten nazywał i zasługuje na takie samo traktowanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones